standard-title O nás Pri poskytovaní spoľahlivých špedičných a sprostredkovateľských dopravných služieb, je našim jediným poslaním, priniesť tie najlepšie ceny a najspoľahlivejšie služby, pre vaše potreby. Popri dlhoročných skúsenostiach v poskytovaní špeditérskych služieb po celej Európe, sa tešíme na budovanie dlhodobých vzťahov so všetkými našimi zákazníkmi.

O nás

Pri poskytovaní spoľahlivých špedičných a sprostredkovateľských dopravných služieb, je našim jediným poslaním, priniesť tie najlepšie ceny a najspoľahlivejšie služby, pre vaše potreby. Popri dlhoročných skúsenostiach v poskytovaní špeditérskych služieb po celej Európe, sa tešíme na budovanie dlhodobých vzťahov so všetkými našimi zákazníkmi.

PROFIL SPOLOČNOSTI

HIS Spedition s.r.o. je registrovaná spoločnosť s ručením obmedzením, so sídlom na Slovensku a poskytuje špedičné a dopravné sprostredkovateľské služby po celej Európe a v regiónoch EÚ. Naša spoločnosť, jej vodiči a poskytovatelia majú dlhoročné skúsenosti s manipuláciou a prepravou:

  • Ropných a chemických látok
  • Nebezpečných materiálov
  • Potravín a spotrebného tovaru
  • Konštrukčných materiálov
  • Bežného nákladného tovaru

o nas HIS Spedition

Do roku 2011

Jural pracoval v zákazníckych službách a dopravnom priemysle, kde nadobudol roky skúseností v nákladnej doprave, logistike a dopravnom priemysle.

Využitie možnosti

Chýbajúci štandard služieb a vysoké ceny donútili Juraja založiť logistickú a dopravnú spoločnosť. A tak sa zrodila HIS Speditions, v roku 2011.

Po roku 2011

HIS Spedition s.r.o. bola založená ako jedinečná spoločnosť v rámci logistických a špeditérskych spoločností. Spoločnosť je registrovaná podľa platných zákonov Slovenskej republiky, v meste Nové Zámky.

timeline_2

Prevádzkovanie z Nitry

Nitra je hlavným mestom Nitrianskeho kraja, na Slovensku. Juraj sa rozhodol prevádzkovať svoje služby z tejto geografickej polohy, kvôli jej centrálnemu umiestneniu a jednoduchosti prístupu k strategickým centrám po celom Slovensku a v susediacich krajín EÚ.

Strategická kooperácia

V rámci nepretržitého rastu za posledných šesť rokov, HIS Spedition s.r.o. pokračuje v spolupráci a v kontraktácii medzinárodných hráčov v oblasti špeditérskeho priemyslu, ktorý zahŕňa DHL Slovensko, Schenker, Gefco, Topnad a pod.

Nepretržitý rast

HIS Spedition sa nepretržite rozrastá a rastie so strategickými partnerstvami, ktoré garantujú jedny z tých najlepších cien v špeditérskych a logistických manažérskych službách na Slovensku, v Španielsku, Talianku, Českej republike a v susedných krajinách.

photo

Juraj Púček

Pozícia: ZAKLADATEĽ A RIADITEĽ
Založená Jurajom, HIS Spedition s.r.o. je registrovaná spoločnosť s ručením obmedzených, na Slovensku. Juraj jedná priamo s väčšinou našich zákazníkov a zabezpečuje tú najlepšiu pozornosť a služby vo všetkých prepravných zmluvách a službách. Úspech HIS Spedition s.r.o. leží v záväzku, ktorý Juraj zobrazuje, poskytovaním pevnej podpory všetkým existujúcim a novým klientom, v rámci zmluvných dopravných služieb, či už v malom, alebo veľkom rozmedzí. Juraj jedná so všetkými klientmi priamo, aby sme zabezpečili to najlepšie z kvalitných služieb a cien s pridanou hodnotou, pre všetky vaše dopravné a prepravné potreby.
Čítať viac

VODIČI

VODIČI

V prípade záujmu o partnerstvo s HIS Speditions, nás kontaktujte prostredníctvom odkazu nižšie

Nainštalovať teraz